Overzicht activiteiten en evenementen najaar 2017

zie ook www.kvv.be/agenda of bij www.kvv.be/evenementen of www.kvv.be/meisjesvoetbal

  • 08/04: Kipsta-Scholieren-Juniorentornooi
    • Helderhoek, finales vanaf 16u
  • 17/04: Kipsta-Jeugdtornooi
    • 9 locaties, finales Tubantia vanaf 16u
  • 26/04: Meisjestornooi
    • Vlug Vooruit: Fortsteenweg 1, Merksem
    • 14u-17u
  • 28/04: finale dames zaalvoetbaltornooi + halve finale beker heren zaalvoetbal Antwerpen
    • zaal Attenhoven (Blokwegvelden), Kerkstraat 89, Hoevenen
    • 20u: dames, 21 en 22u: 2 halve finales heren
  • 01/05: Jeugdcup
    • Sneppenbos, terreinen Vremde, Vremdesesteenweg 224, Boechout
    • van 9u-16u (finale rond 15u25)
  • 01/05: Damestornooi
    • Noorse, Frans De Peuterstraat, Kapellen
    • vanaf 10u
  • 05/05: Bekerfinales zaalvoetbal Antwerpen
    • Rode loop, Rodeloopstraat 2, Merksem
    • vanaf 20u jeugd, daarna dames, daarna heren
  • 06/05: Bekerfinales veld jeugd Antwerpen
    • Olse, Laaglandlaan 669, Merksem
    • 12u30-18u
  • 07/05: Beker van Mechelen senioren + Beker van Antwerpen senioren, dames, veteranen
    • Olve, Prins Boudewijnlaan 144, Edegem
    • 12u30-18u
  • 07/05: Beker Vlaams-Brabant - Oost-Vlaanderen
    • organisatie door V.A. Nieuwenrode, terrein sportkring Eternit (Westdijk, Kapellen-Op-Den-Bos)
    • 12u: Beker Paul Van Assche reserven: VK Poreistampers - Amigos De Asturias
    • 14u: Decathlon Cup: Beker Oost-Vlaanderen: Spartak Buggenhout - Thor Veldeken
    • 16u: Beker Louis Van Lier: Beker van Brabant: Bosna BXL - FC Bareel
  • 07/05: Beker Limburg
    • 10u: op terreinen van Bataljon
  • 14/05: Beker van Vlaanderen / Beker der Kampioenen
    • ! gaat niet door !
  • 20/05: Symposium diversiteit
    • 10u-12u45
    • grote aula, Boomgaardstraat 22, 2600 Berchem
    • programma en inschrijving: zie www/kvv.be/diversiteit
  • 02/06: Academische Zitting Antwerpen
    • Onthaal vanaf 19u30
    • Sportpark Sneppenbos, Vremde, Vremdesesteenweg 224, Boechout