Provincie:vlaams brabant
Reeks:vierde afdeling
///

Wedstrijden

27/08/2017
10:00
4 - 5
17/09/2017
10:00
7 - 4
17/09/2017
10:00
3 - 2
17/09/2017
10:00
5 - 0
17/09/2017
11:00
17/09/2017
11:15
2 - 4
24/09/2017
00:00
vrij
-
24/09/2017
09:30
4 - 1
24/09/2017
10:00
0 - 0
24/09/2017
10:00
4 - 9
24/09/2017
10:00
3 - 9
15/10/2017
09:30
-
vrij
15/10/2017
10:00
0 - 4
15/10/2017
10:00
5 - 1
15/10/2017
10:45
0 - 3
15/10/2017
11:15
3 - 2
22/10/2017
00:00
vrij
-
22/10/2017
10:00
5 - 3
22/10/2017
10:00
0 - 3
22/10/2017
10:00
1 - 1
22/10/2017
10:00
1 - 7
05/11/2017
09:30
1 - 0
05/11/2017
10:00
-
vrij
05/11/2017
10:00
7 - 1
05/11/2017
10:45
3 - 1
05/11/2017
11:15
3 - 4
12/11/2017
00:00
vrij
-
12/11/2017
10:00
4 - 10
12/11/2017
10:00
3 - 0
12/11/2017
10:00
3 - 5
12/11/2017
10:00
2 - 3
19/11/2017
09:30
2 - 2
19/11/2017
10:00
8 - 0
19/11/2017
10:00
-
vrij
19/11/2017
10:00
4 - 1
19/11/2017
11:00
2 - 1
10/12/2017
00:00
vrij
-
10/12/2017
10:00
10/12/2017
10:00
10/12/2017
11:15
17/12/2017
10:00
1 - 5
17/12/2017
10:00
-
vrij
17/12/2017
11:00
0 - 6
17/12/2017
11:15
07/01/2018
10:00
07/01/2018
10:00
-
vrij
07/01/2018
10:00
07/01/2018
11:00
1 - 2
07/01/2018
11:15
14/01/2018
00:00
vrij
-
14/01/2018
10:00
7 - 1
14/01/2018
10:00
6 - 0
14/01/2018
10:00
0 - 5
14/01/2018
10:00
3 - 1
21/01/2018
09:30
5 - 2
21/01/2018
10:00
-
vrij
21/01/2018
10:00
8 - 1
21/01/2018
11:00
2 - 2
21/01/2018
11:15
3 - 1
28/01/2018
00:00
vrij
-
28/01/2018
10:00
1 - 5
28/01/2018
10:00
2 - 5
28/01/2018
10:00
2 - 6
28/01/2018
10:00
5 - 3
04/02/2018
00:00
04/02/2018
09:30
3 - 1
04/02/2018
10:00
6 - 1
04/02/2018
10:00
04/02/2018
10:00
2 - 2
18/02/2018
10:00
5 - 1
18/02/2018
11:15
3 - 2
25/02/2018
09:30
25/02/2018
10:00
25/02/2018
10:00
25/02/2018
11:00
25/02/2018
11:15
-
vrij
04/03/2018
00:00
vrij
-
04/03/2018
10:00
04/03/2018
10:00
04/03/2018
10:00
04/03/2018
11:15
11/03/2018
09:30
11/03/2018
10:00
11/03/2018
10:00
11/03/2018
10:00
-
vrij
11/03/2018
11:00
18/03/2018
00:00
vrij
-
18/03/2018
09:30
18/03/2018
10:00
18/03/2018
10:00
18/03/2018
10:00
25/03/2018
10:00
25/03/2018
11:15
08/04/2018
10:00
08/04/2018
10:00
15/04/2018
10:00
15/04/2018
11:15


///
Legende

Scheidsrechter aangesteld
Geen scheidsrechter aangesteld
Uitgestelde wedstrijd
Wedstrijd zonder uitslag
Forfait thuis
Forfait bezoekers
Dubbele forfait
Locatie
///

Rangschikking


    P W L D F A Pts
1 bareel b 12 10 1 1 63 14 31
2 fc imde c 11 9 1 1 50 20 28
3 sp oppem b 10 7 2 1 29 21 22
4 flora b 11 6 5 0 34 31 18
5 zavel vk 12 5 5 2 33 30 17
6 fc imde b 10 3 7 0 27 47 9
7 amigos de asturias 11 2 7 2 14 35 8
8 bareel c 11 2 8 1 22 50 7
9 st martens 12 1 9 2 25 49 5
P=Played - W=Won - L=Lost - D=Drawn - F=Goals For - A=Goals Against - Pts=Points